1. Home
  2. Wnioski i uwagi do aktów planowania
  3. Weź udział w dyskusji publicznej online!

Weź udział w dyskusji publicznej online!

Voxly daje możliwość wzięcia udziału w dyskusji publicznej online prowadzonej w ramach procedury planistycznej. Jeżeli chcesz mieć wpływ na kształt aktu planowania przestrzennego, który jest w trakcie opracowania, sprawdź czy urząd otworzył dla tego planu konsultacje online w Volxy. Jeśli zaplanowano dyskusję publiczną online, na stronie konsultacji wyświetli się informacja o jej terminie.

Gdy wybije już godzina rozpoczęcia dyskusji publicznej, przycisk 'Przejdź do dyskusji’ stanie się aktywny (jeśli będziesz na stronie trochę wcześniej, konieczne może okazać się jej odświeżenie – w tym celu wystarczy nacisnąć F5 na klawiaturze komputera).

A zatem… Przejdź do dyskusji!

Po kliknięciu przycisku 'Przejdź do dyskusji’ Voxly poprosi Cię o podanie Twojego imienia i nazwiska oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych – jest ona konieczna do wzięcia udziału konsultacjach online ze względu na obowiązujące przepisy.

Poprzez okno dyskusji będziesz widział i słyszał treści prezentowane przez Prowadzącego dyskusję. By widzieć je dokładniej przejdź do trybu pełnego ekranu.

Twój głos jest ważny

Jeśli masz uwagi do planu, nie wahaj się zabrać głosu. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

1. Napisz wiadomość w czacie Voxly:

2. Zgłoś prowadzącemu dyskusję chęć zabrania głosu przez podniesienie ręki. Dzięki temu Prowadzący będzie wiedział, że chcesz coś powiedzieć i umożliwi Ci włączenie Twojego mikrofonu.

Z powodów organizacyjnych, takich jak przejrzystość dyskusji, mikrofony Uczestników będą domyślnie wyciszone. Chęć zabrania głosu poprzez mikrofon należy sygnalizować narzędziem 'uniesienia ręki’. Po zezwoleniu Moderatora dyskusji, należy jeszcze włączyć swój mikrofon poprzez kliknięcie na jego ikonę w oknie transmisji.

Dzięki Voxly masz większy wpływ na otaczającą Cię przestrzeń, a udział w procesie jej kształtowania staje się naprawdę prosty!

Updated on 2023-09-07

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły