1. Home
  2. Wnioski i uwagi do aktów planowania
  3. Dyskusja publiczna online – administracja
  1. Home
  2. Administracja
  3. Dyskusja publiczna online – administracja

Dyskusja publiczna online – administracja

Zawartość artykułu

W Voxly masz możliwość przeprowadzenia dyskusji publicznej w trybie online. By ją przygotować należy wcześniej utworzyć konsultację, w ramach której ma zostać przeprowadzona dyskusja. Tutaj możesz przeczytać jak utworzyć konsultację.

Jedną z dostępnych w konsultacji opcji jest właśnie przeprowadzenie dyskusji. Zaplanuj jej dokładny termin i opublikuj tę informację na stronie konsultacji.

Każdy kto odwiedzi stronę konsultacji, przeczyta informację o planowanym terminie dyskusji.

Informację o planowanym terminie dyskusji i link do strony konsultacji umieść we wszystkich ogłoszeniach dotyczących tego etapu procedury planistycznej.

Tuż przed planowaną godziną rozpoczęcia dyskusji, rozpocznij transmisję z panelu Administratora Voxly. Szczegółowy opis czynności, które powinieneś wykonać znajduje się w instrukcji, która jest dostępna do pobrania na końcu tego artykułu.

Zapoznaj się z instrukcją na kilka dni przed planowaną transmisją. To pozwoli Ci przećwiczyć korzystanie z naszego narzędzia. W razie wątpliwości skontaktuj się z zespołem wsparcia Voxly – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania 🙂

Gdy uruchomisz transmisję, przycisk 'Przejdź do dyskusji’ stanie się aktywny dla wszystkich odwiedzających stronę konsultacji w Voxly .

Podczas trwania dyskusji możesz udostępniać ekran, udzielać głosu jej uczestnikom, a także nagrać całe spotkanie.

Instrukcja obsługi 

Zachęcamy do zapoznania się z Instrukcją uruchamiania dyskusji publicznej w trybie online. Jej wcześniejsze prześledzenie na pewno pomoże Ci przygotować się do przeprowadzenia dyskusji online. W razie wątpliwości, nie wahaj się jednak skontaktować z naszym działem wsparcia 🙂 

Updated on 2023-09-07

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły